Inzerce
Nápad na zpoplatnění dálnic pro osobní vozy v Německu ztroskotal. Evropané včetně Čechů tak nadále budou jezdit zadarmo. Evropský soudní dvůr uznal stížnost Rakušanů na chystané mýto.
To se mi líbí Odpovědět
Komentáře
Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR
26,13
-0,138%
USD
21,59
+0,116%
CHF
24,24
-0,223%
Na vybraných úsecích českých silnic lze v testovacím provozu vyzkoušet funkce vzájemné komunikace automobilů a infrastruktury. Řešení připravované v celoevropském projektu C-Roads má v budoucnu pomoci výrazně zlepšit bezpečnost silničního provozu a pomůže také s nástupem autonomní mobility.
To se mi líbí Odpovědět
Forester je solitér, kdysi začínal jako trochu nejapně vypadající kombík na vysokém podvozku. Časem se však z Foresteru stalo klasické SUV. Teď přijíždí pátá generace, opět ji zdobí fenomenální jízdní vlastnosti, pod kapotou má nově hybridní techniku a na blatník si připíná metál za bezpečnost.
To se mi líbí Odpovědět