Zpět MF Dnes Středa, 26. června 2019
Hledat Rubriky 26. 6.

MF Dnes

Středa, 26. června 2019
Close
Inzerce
26. 6. 18:00 Nádherná Corvetta míří do Slavkova na sraz, na který neprší
MF Dnes
Již poosmnácté zaplní poslední červnovou sobotu zahrady zámku ve Slavkově u Brna stovky fantastických historických vozidel. Jednou z hlavních hvězd automobilové slavnosti Veteranfest bude unikátní americký kabriolet, slavný Chevrolet Corvette C1. Termín slavnosti je vybraný tak, aby veteráni nezmokli.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,56 -0,121%
USD 23,24 -0,039%
CHF 23,51 +0,072%
26. 6. 15:30 Ford Puma je zpátky jako hybridní crossover. Sedačky hodíte do pračky
MF Dnes
Ford se pouští s ostatními na vlnu elektromobility. Na scénu vrací slavné jméno Puma. Tentokrát to není malé kupé jako kdysi, ale trekkingový hatchback. Crossover s hybridním pohonem. Chce být hlavně praktický, kromě velkého kufru přichází se skvělým nápadem – potahy sedadel se dají vyprat.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 6. 11:27 V létě omezí dálniční provoz přes čtyřicet uzavírek, na D1 budou radary
MF Dnes
Více než čtyřicet uzavírek omezí během letních prázdnin provoz na českých dálnicích. Největší dávkou trpělivosti se musí řidiči klasicky obrnit při průjezdu dálnicí D1, kde bude pokračovat modernizace pěti úseků. Tři opravované úseky budou monitorovat radary.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 6. 0:00 Pětinu dopravních nehod způsobuje únava. Mikrospánek nepřemůžete, zastavte
MF Dnes
Téměř polovina řidičů má osobní zkušenost s mikrospánkem za volantem. Přitom mikrospánek nepřichází jako blesk z čistého nebe – ospalost a zhoršená koncentrace ho vždy provází dlouho dopředu. Přesto velké procento řidičů pokračuje ve své cestě dál a na signály vedoucí k mikrospánku nereaguje.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 6. 0:00 Experti apelují na řidiče: třetina dětí umře při nehodách v létě
MF Dnes
Poslední červnové dny je rušno kolem škol i na silnicích. Tisíce rodin vyráží autem na prázdniny. A vezou statisticky nejohroženější skupinu účastníků silničního provozu v létě - děti. Třetina všech dětí, které v letech 2006 až 2016 zemřely při dopravních nehodách, zahynula v červenci a srpnu. Experti apelují na dodržování pravidel.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pátek, 15. listopadu 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat