Zpět Auto Čtvrtek, 23. ledna 2020
Hledat Rubriky 23. 1.
Close
Inzerce
23. 1. 13:52 Škodovácké odbory spekulují o přesunu části výroby Fabie k Seatu
MF Dnes
Podle odborů automobilky Škoda Auto se spekuluje o tom, že část výroby modelu Fabia by mohl kvůli nákladům získat Seat. Ten patří do koncernu Volkswagen stejně jako česká značka.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,92 -0,357%
USD 24,18 -1,448%
CHF 25,11 -0,705%
23. 1. 0:00 Tesla postaví německou továrnu bleskově. Překážejí voda, stromy a bomby
MF Dnes
Z nečekané strany dostal úder výrobce elektromobilů Tesla, modla ekologických aktivistů. Proti jeho plánům postavit u Berlína novou evropskou továrnu se totiž postavili samotní ochránci přírody. Vadí jim vysoká spotřeba vody, kterou by továrna odebírala.
 To se mi líbí Odpovědět
23. 1. 0:00 VIDEO: Moderní auta ostrým bílým světlem oslepují řidiče
MF Dnes
Halogenům odzvonilo, motoristé si v moderních vozech chválí, jak xenonové, častěji LEDkové i laserové světlomety udělají ze dne noc. Auta vybavená moderními světlomety mají dosvit až stovky metrů, noční jízda je pro řidiče méně stresující. Hynek Medřický, odborník na světlo, ovšem varuje před oslněním.
 To se mi líbí Odpovědět
23. 1. 0:00 Testujeme nové Audi S8: další zástupce specifické skupiny rychlých sedanů
MF Dnes
Velké rychlé sedany jsou specifická skupina aut. Prakticky žádná z automobilek nejde do vyloženě ostré limuzíny (snad až na Mercedes-AMG S 63 S 4Matic, kde je tato ostrost vyjádřena více označením vozu než jeho charakterem), ale několik z nich má i pro vrcholné manažery připraveno rychlé svezení. Nyní se k nim přidalo i nové Audi S8.
 To se mi líbí Odpovědět
23. 1. 0:00 OBRAZEM: Deset testů strachu. Mosty, které přejedou jen odvážní
MF Dnes
Mosty mají spojovat. Těchto deset staveb však rozděluje řidiče na ty, kteří trpí závratí, a na ty, jimž se hladina adrenalinu nehne, ani když se s automobilem ocitnou několik set metrů nad zemí. Do které skupiny patříte vy?
 To se mi líbí Odpovědět
23. 1. 0:00 Španělský dělník do nejtěžšího terénu projede úplně všechno
MF Dnes
Když se v lese sejdou Španěl, Japonec a Kanaďan… to není začátek vtipu, to je rodokmen litrového dieselového náklaďáčku Corvus. Japonský motor a kanadský variátor ve stroji stoprocentně vyráběném ve Španělsku dávají dohromady nezničitelný dvoumístný stroj s malou korbou.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pátek, 29. května 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat