Zpět MF Dnes Čtvrtek, 9. dubna 2020
Hledat Rubriky 9. 4.

MF Dnes

Čtvrtek, 9. dubna 2020
Close
Inzerce
9. 4. 14:21 VIDEO: Výchovný crashtest dodávky s paletou betonových tvárnic
MF Dnes
Ve čtvrtek 9. dubna znovu otevřely hobbymarkety, počasí láká ke šlechtění zahrad a chalup, když už po měsíci koronaizolace máte doma všechno hotové. Netradiční crashtest švýcarského institutu ukazuje, co se může stát, když nezajistíte náklad. Betonové tvarovky udělají z posádky mastný flek.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,07 -0,746%
USD 24,67 -1,346%
CHF 25,54 -0,771%
9. 4. 13:00 Nová vrata dostane garáž z Blanenska. Ukryjí zázemí motorkářů
MF Dnes
Ve finální anketě soutěže o garážová vrata Trido za padesát tisíc korun zvolili čtenáři vítěze. Garáž, která je získá, stojí na Blanensku. Její stavba nebyla snadná a garáž bojovala i s vodou. Nyní v ní majitel vítá své klienty autoškoly. Vrata mu pomohou zlepšit zázemí pro výuku. Gratulujeme!
 To se mi líbí Odpovědět
9. 4. 0:00 V Brně staví autonomního robota pro dezinfekci na dálku
MF Dnes
Brněnská firma BringAuto, jejíž pracovníci se společně se sesterskou firmou Roboauto již několik let podílejí na vývoji autonomně řízeného auta, chce v červenci umístit na trh stroj s názvem Sprayer. Jde o dálkově řízeného a autonomně se pohybujícího robota na elektřinu, který dokáže dezinfikovat různé prostory, aniž by do nich musel vkročit člověk.
 To se mi líbí Odpovědět
9. 4. 0:00 Povolání veteránistka. Svá auta pozná po zvuku a dbá na garderóbu
MF Dnes
Brněnská Zbrojovka kdysi vyráběla zetky, rychlá a silná auta s aerodynamickými tvary. V ulicích Brna je lze vidět ještě dnes. Za volantem limuzíny z roku 1930 sedává Sylvie Zouharová Dyková.
 To se mi líbí Odpovědět
9. 4. 0:00 Mini elektrifikací duši neztratilo. Umí lumpačit, ale daleko nedojede
MF Dnes
Poznáte jej zejména podle malých žlutých ikon se symboly elektrické zásuvky a chybějící mřížky chladiče. Automobilová ikona dostala plně elektrickou verzi a my jsme jí prohnali po českých silnicích. Mini Cooper SE nebude volba rozumu, ale emocí. A těch pozitivních vyvolává hodně: zvenku, zevnitř i při jízdě.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 27. května 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat