Zpět Auto Čtvrtek, 21. května 2020
Hledat Rubriky 21. 5.
Close
Inzerce
21. 5. 19:00 Slunce vyžene koronavirus z auta. Roušku vydezinfikujete na přístrojovce
MF Dnes
Vědci z univerzity v Georgii přišli s jednoduchým receptem, jak se zbavit případných zárodků viru v autě. Vystavte ho slunečnímu záření.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,28 +0,238%
USD 25,00 +0,184%
CHF 25,74 +0,179%
21. 5. 17:18 Těžké časy prověřují dlouhodobé cíle automobilek. Daimler uložil vodíkový pohon k ledu, BMW, Toyota a další pokračují
Hospodářské noviny
Nedávné prohlášení automobilky Daimler o zastavení vývoje vodíkového pohonu vyvolalo pochybnosti, zda má tento složitý a náročný systém vůbec nějakou budoucnost. Daimler patří k automobilkám, které určují trendy. Ukončení již zahájené výroby...
 To se mi líbí Odpovědět
21. 5. 13:33 Škoda Auto pozastavila dodávky modelu Octavia kvůli nespolehlivému softwaru
Lidové noviny
Automobilka Škoda Auto pozastavila dodávky nových modelů Octavie kvůli problémům se softwarem přenášejícím data asistenta tísňového volání neboli systém eCall. Situaci automobilka řeší, o dalších krocích bude informovat, sdělil ve čtvrtek mluvčí společnosti Škoda Auto Pavel Jína.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 5. 12:54 Takzvané zelené karty se postupně mění na bílé, změna je ale vlastně dobrovolná
Lidové noviny
Takzvané zelené karty, které prokazují, že řidič má pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), se od července mění na bílé. Od začátku prázdnin už budou moci pojišťovny podle evropské mezinárodní shody tento dokument vydávat vytištěný na bílém papíře. Ve čtvrtek o tom informovala Česká kancelář pojistitelů. Jde o možnost, nikoli povinnost.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 5. 0:00 ANALÝZA: Koronavirus přinesl dočasné slevy aut. Záhy však přijde zdražení
MF Dnes
Možná si říkáte, že právě teď je ta správná doba na koupi nového auta, o němž jste už dávno přemýšleli. Úvaha je to logická. Po každé velké krizi, a tak masivní jako ta koronavirová tady od druhé světové války nebyla, ceny spadnou na minima, a kdo má naspořeno, může udělat slušnou trefu.
 To se mi líbí Odpovědět
21. 5. 0:00 OBRAZEM: Koronavirus na ústupu vylákal autoperly na sraz v západu slunce
MF Dnes
Vládní opatření přijatá kvůli koronavirové epidemii dopadla i na automobilová setkání. Část jich byla přesunuta na pozdější termíny, jiná byla zrušena bez náhrady. Díky postupnému rozvolňování je možné pořádat už alespoň početně omezené akce. Jednou z prvních bylo pražské setkání majitelů veteránů a youngtimerů za paprsků zapadajícího slunce.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Úterý, 26. května 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat