Zpět MF Dnes Čtvrtek, 16. července 2020
Hledat Rubriky 16. 7.

MF Dnes

Čtvrtek, 16. července 2020
Close
Inzerce
16. 7. 13:30 Čtyři zájemci o škodovácký trůn. Podrží značku, nebo zbrzdí? ptají se odbory
MF Dnes
Otázku budoucího směřování mladoboleslavské automobilky Škoda Auto řeší odbory v novém vydání svého týdeníku Škodovácký odborář. V srpnu má být zvolen nový předseda představenstva za končícího Bernharda Maiera.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,21 +0,286%
USD 21,99 +0,100%
CHF 24,21 +0,165%
16. 7. 12:00 Výhodné kapesní rakety. Na trhu s ojetinami najdete skvělé malé sporťáky
MF Dnes
V době, kdy se auta neustále zvětšují, už i pojem kompaktní hot hatch trochu postrádá svůj původní význam. Vždyť současná generace ikonického Golfu GTI je pomalu větší než starší Passat. Navíc výrobci, nuceni neustálým zdokonalováním bezpečnostní a asistenční výbavy, přestávají v malých sportovních autech vidět ekonomický smysl.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 7. 11:00 Stellantis bude čtvrtá největší automobilka světa, nabídne fiaty i peugeoty
MF Dnes
Nová společnost, která vznikne spojením italsko-americké automobilky Fiat Chrysler s francouzskou PSA Group, se bude jmenovat Stellantis. Název se bude používat pro mateřskou společnost, jména jednotlivých značek jako Jeep, Fiat a Peugeot a jejich loga se nezmění, oznámily společnosti v prohlášení.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 7. 0:00 Nissan představil nový elektromobil, má mu pomoci ze ztráty
MF Dnes
Automobilka Nissan Motor představila nový elektromobil, který jí má pomoci vymanit se ze ztráty. Japonská firma doufá, že sportovně-užitkový vůz (SUV) Ariya se bude dobře prodávat v Číně. Podle zdrojů agentury Reuters firma, která stále pociťuje dopady skandálu ve svém vedení, zpočátku počítá se slabším odbytem.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 7. 0:00 Kurýr má v hlavě nejlepší navigaci, ráno začíná kombinatorikou s balíky
MF Dnes
FIFO nebo LIFO? Vypadají jako lákavá jména cukrovinek nebo možná sexuálních praktik. Kurýr je musí zvládnout na jedničku se zavřenýma očima. Jsou to pojmy z logistiky. Znamená to, jak se zboží zakládá do skladu. V případě dodávky je to systém, jak si tam připravit balíky na doručení, aby vše odsýpalo.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 7. 0:00 V Číně už se prodává víc aut než před koronavirem
MF Dnes
Největší automobilový trh světa se relativně rychle oklepal z koronakrize. Zatímco v Evropě a Americe čelí automobilky stále výrazným poklesům prodejů, v Číně se čísla nejenže vrátila na úroveň před koronavirem, ale ještě ji překonala.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 7. 0:00 O pár dveří méně a cena staré škody letí ke hvězdám. Embéčko za 1,8 milionu
MF Dnes
Ceny veteránských škodovek jsou vyšponované na maximum. Nejdražší nové auto mladoboleslavské značky je aktuálně Kodiaq RS Challenge, který se s kompletní příplatkovou výbavou vyšplhá nad 1,5 milionu korun. Lahvově zelená Škoda MBX s interiérem v odstínu velbloudí žluť je ovšem ještě dražší, cena je 1,8 milionu korun.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 29. listopadu 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat