Zpět MF Dnes Čtvrtek, 4. února 2021
Hledat Rubriky 4. 2.

MF Dnes

Čtvrtek, 4. února 2021
Close
Inzerce
4. 2. 16:30 To by mohla být nová fabia. Oblékla slavnou pistáciovou
MF Dnes
Letošek je pro Škodu rokem nové fabie. Čtvrtá generace jednoho ze stěžejních modelů se představí za pár měsíců. Nezávislý grafik a designér Milan Cu podle dostupných špionážních fotografií vymodeloval pravděpodobnou podobu nové škodovky.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,40 -0,126%
USD 21,64 -0,356%
CHF 23,42 +0,222%
4. 2. 0:00 V ČR přibývají solární dobíječky elektroaut, v počtu stanic však zaostáváme
MF Dnes
Dobíjecí stanice pro elektromobily přibývají po desítkách, přesto Česko stále zůstává na chvostu evropských zemí. Na 5,5 tisíce registrovaných elektromobilů nyní připadá zhruba osm stovek veřejných dobíječek. A další se stavějí. Díky solárním panelům a bateriím rostou i na místech, kdy by to kvůli nedostatečné kapacitě elektrické sítě nebylo možné.
 To se mi líbí Odpovědět
4. 2. 0:00 Žádosti o řidičský průkaz bude nově možné podat i elektronicky
MF Dnes
Motoristé by v budoucnu měli mít možnost žádat o nový řidičský průkaz plně elektronickou cestou. Zajistit to mají úpravy centrálního registru řidičů za přibližně 6,5 milionu korun. Systém by měl být napojen na Portál občana, nutná tak bude datová schránka nebo elektronický občanský průkaz. Uvádí to materiál o záměru ministerstva dopravy.
 To se mi líbí Odpovědět
4. 2. 0:00 VIDEO: Když mrzne, hoří auta častěji. Přibalte hasičák
MF Dnes
Časté praskání žárovek nebo významné vybíjení baterie vás má varovat. Závada na elektroinstalaci může vyústit v požár. Defekty se projevují více v zimě, kdy si vyhříváme zadky v sedačkách a rozmrazujeme okna. Když už auto hoří, neotevírejte kapotu!
 To se mi líbí Odpovědět
4. 2. 0:00 Bavorsko osolí silnice lákem z okurek, je to ekologické a úsporné
MF Dnes
Bavorské ministerstvo bydlení, výstavby a dopravy očekává, že letos v zimě díky pilotnímu projektu ušetří zhruba 700 tun soli a dalších 4,9 milionu litrů vody na posyp silnic. Čím to, že očekává takovou úsporu? Solit nepřestanou, ale využijí k tomu upravenou odpadní vodu z výroby nakládaných okurek.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 22. září 2021

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat