Zpět MF Dnes Čtvrtek, 11. března 2021
Hledat Rubriky 11. 3.

MF Dnes

Čtvrtek, 11. března 2021
Close
Inzerce
11. 3. 15:00 Žádná dutá krabice. Nový Hyundai Tuscon vyvolává skutečné emoce
MF Dnes
Když nový Tucson postavíte vedle předchozí generace, která je sice vcelku pohledná, ale zoufale konvenční, vypadá jako auto od úplně jiné automobilky. Hyundai učinil další ze svých vývojových skoků, tentokrát na poli designu.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,40 -0,126%
USD 21,64 -0,356%
CHF 23,42 +0,222%
11. 3. 15:00 Méně nabíjecích stanic pro elektroauta mají jen Slováci, Řekové a Poláci
MF Dnes
Můžeme si o elektromobilitě myslet, co chceme, ale pokud už řada výrobců vyhlásila, že chce vyrábět jen elektrická auta, na obzoru je velmi přísná emisní norma Euro7, které budou moct vyhovět téměř jen elektromobily, tak musí být na tuto změnu připravená i infrastruktura a legislativa. V obojím Česko za zeměmi na západ od nás zaostává.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 3. 13:30 Škoda Octavia Pro nabízí Číňanům víc místa pro nohy
MF Dnes
Proč se nová varianta nejdůležitější škodovky jmenuje Octavia Pro, automobilka nevysvětlila, můžeme to ale třeba chápat jako PROdloužená. Automobilka upravila nejnovější generaci modelu tak, aby víc lákala zákazníky v Číně. Protáhla kabinu, takže mají cestující vzadu o víc než čtyři centimetry místa navíc pro nohy.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 3. 12:00 Elektrická vlna: pod proudem jsou dodávky i supersport
MF Dnes
Nutnost plnit přísné limity na emise CO2 vede k urychlenému uvádění dalších a dalších elektromobilů. Ten, kdo dokáže zaujmout a prodat hodně elektrických aut, si může dovolit prodávat ve velkém i auta konvenční.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 3. 0:00 Rakousko bude zpřísňovat, za překročení rychlosti chce pokutu až 130 tisíc
MF Dnes
V Rakousku se zřejmě od léta zpřísní postihy za překračování povolené rychlosti v obcích i mimo ně. Až dvojnásobně vyšší mají být pokuty pro obzvlášť závažné porušení předpisů a hrozit bude i zabavení vozidla. Podle rozhlasové a televizní stanice ORF o tom informovala ministryně dopravy Leonore Gewesslerová.
 To se mi líbí Odpovědět
11. 3. 0:00 Mitsubishi nakonec v Evropě zůstane. Bude prodávat i renaulty
MF Dnes
Delší dobu se vedly diskuse, jaká bude budoucnost značky Mitsubishi v Evropě, zda ji neopustí. Teď společnost oznámila, že se tak nestane. Vedle omezené nabídky svých aut převezme dva modely Renault, se kterým je v jedné alianci.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Středa, 22. září 2021

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat